O NAS

Park Linowy w Broku to miejsce dla każdego kto lubi spędzać wolny czas na świeżym powietrzu z odrobiną adrenaliny. Dorośli, młodzież i dzieci – każdy kto lubi odpoczywać aktywnie znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcą Państwo rodzinnie spędzić czas wolny - to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Po przejściu wybranej trasy każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom J

Trasy zostały zaprojektowane a taki sposób, aby wszystkie osoby korzystające z parku niezależnie od posiadanej sprawności fizycznej, mogły przejść całą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą. Usytuowanie obiektu w przepięknym miejscu, w sąsiedztwie Puszczy Białej i rzeki Bug oraz kompetentna i miła obsługa przyciągają dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Park Linowy to wysokościowy system platform i przeszkód zainstalowanych między drzewami. Obejmuje kilkadziesiąt platform umieszczonych między drzewami na wysokości 3 metrów (trasa średnia), 7 metrów (trasa wysoka), kilkudziesięciu centymetrów (trasa dziecięca). To największy tego typu obiekt w tej części Polski. Na górze czekają m.in. takie przeszkody jak amazoński most, sky surfing, zjazd na trapezie i wiele innych mniej lub bardziej wymagających przeszkód.

Uczestnicy „podniebnego spaceru”  przed wejściem na trasy parku zostają zapoznani z regulaminem oraz wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprząż, lonże, karabinki, rolkę, kask). Następnie instruktor wyjaśnia zasady posługiwania się tym sprzętem i pokazuje, w jaki sposób prawidłowo pokonać przeszkody. Uczestnicy powtarzają prezentowane czynności, a instruktor eliminuje ewentualne błędy. Następnie pokonują trasę treningową zawieszoną tuż nad ziemią, aby zapoznać się z systemem asekuracji. Po ukończeniu szkolenia i prawidłowym przejściu trasy treningowej instruktor dopuszcza osoby do wejścia na trasy znajdujące się wysokości.

Po wysiłku fizycznym zapraszamy do skorzystania z Małej Gastronomii, w której znajdzie się coś do ugaszenia pragnienia, zaspokojenia uczucia głodu oraz zakupu nagrody za pokonanie wybranej trasy.

Skontaktuj się z nami!